Підтримали найбільш вразливих мешканців села Ратівці

Життя  16 червня 2020 року, 15:03 Валентина Смаль 986 ФОТОФАКТ

СТОВ «Агро-Лучки» Українського аграрного холдингу надало допомогу незахищеним категоріям населення. Прояв доброти й милосердя за нинішніх несприятливих умов для всього людства є надзвичайно актуальним. Так, справді, зараз усім непросто: будь то власник невеличкого магазинчика, що зазнав значних збитків за період вимушеного простою, чи мама двох діток, яка працює й водночас штудіює зі своїми школярами обов’язкову програму. Але як же важливо зуміти посеред накопичених карантинних труднощів подбати про ближніх, надати посильну допомогу тим, кому довелося найтяжче.

Loading...

Читайте також:  СТОВ «Агро-Лучки» надало допомогу засобами індивідуального захисту Ракошинській сільській раді

Керівниця Ратівецької сільської ради Тетяна Андрусь спільно з членами виконкому зініціювала проведення благодійної акції в селі. Реалізувати добрий задум вдалося завдяки підтримці давніх партнерів – сільськогосподарського підприємства «Агро-Лучки» Українського аграрного холдингу. Суть благодійної справи полягала в тому, аби надати допомогу найбільш незахищеним категоріям населення, зокрема малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідність, самотнім стареньким. Зазначимо, що для них закупили найнеобхідніші в кожному господарстві продукти.

СТОВ Агро-Лучки підтримали найбільш вразливих мешканців села Ратівці

Треба було бачити очі людей, які були приємно вражені такою турботою. Для всіх це стало хорошою допомогою за умов карантину, коли й без того скрута ще посилилася. Ратівчани та колектив сільської ради щиро вдячні керівництву СТОВ «Агро-Лучки» за розуміння та підтримку. Дуже цінно знати, що є на кого покластися в непростій ситуації.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0