Медики Тячівщини та Рахівщини отримували вітання з нагоди професійного свята

Життя  20 червня 2020 року, 12:51 1226 ФОТО

Щороку у третю неділю червня своє професійне свято відзначають люди у білих халатах, які гордо несуть звання медичного працівника, неухильно дотримуючись клятви Гіпократа. Цього року, у зв’язку з пандемією коронавірусної хвороби Ковід-19, лікарі та медсестри відзначають День медика в непростих умовах карантину. Саме вони, щоденно ризикуючи власним здоров’ям, докладають максимум зусиль у боротьбі з поширенням цього захворювання та рятують життя людей. 

Loading...

Читайте також:  Закарпаття змогло відшукати гроші, аби виплатити медикам обіцяні надбавки

Напередодні Дня медичного працівника народний депутат України Василь Петьовка передав медикам Тячівщини та Рахівщини щирі слова подяки за нелегкий самовідданий труд, побажання міцного здоров’я, достатку, наснаги та якомога менше важких пацієнтів. В свою чергу, медичні працівники висловили вдячність Василю Петьовці за постійну увагу та допомогу засобами індивідуального захисту, яку отримали від нардепа, коли вона була найнеобхідніша.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Блєдноліций брат 20.06.2020, 13:14
Но та лем у Тячови і Рахови медики люди ? А туй у низині Мукачови ,Иршаві , Унгворі и Берегсазови люди у білих халатах по вашому ко такі? А Хустка больниця - ниснилабися . Там што ? Сяченов водов най лікувуть?