"Дурять людей", – Геннадій Москаль емоційно прокоментував ситуацію, яка склалася на Закарпатті

Життя  25 червня 2020 року, 14:36 5445 ВІДЕО

Екс-очільник Закарпаття Геннадій Москаль прокоментував журналістам ситуацію, яка склалася в області у ці дні. Йдеться про паводок, який наробив у краї багато лиха. Зокрема, велика вода затопила дворогосподасртва, пошкодила дороги та мости. Тільки у Закарпатській області 195 мостів потребують ремонту. Але ні один не включають у "Велике будівництво". І зараз на все це прийшла велика вода.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив колишній Геннадій Москаль. Коментуючи масштабні паводки, політик зауважив, що раніше питанням укріплення берегів річок на місцях займалися обласні державні адміністрації. Однак зараз цим питанням опікується Державне агентство водних ресурсів, однак на вирішення цієї проблеми з держбюджету не було виділено жодної копійки.

Читайте також:  Москаль зробив резонансну заяву: "Децентралізація призведе до зникнення Закарпатської області"

Також Геннадій Москаль звернув увагу на ще одну проблему гірських районів – будівництво та ремонт мостів. "Ще один неук очолює "Укравтодор". 195 мостів налічується тільки в Закарпатській області, як підлягають ремонту. Але ні один не включають в це велике, надуте будівництво. Дурять людей великою програмою "Велике будівництво". Але на це все прийшла велика вода. От вам і відповідь. А подивіться, скільки мостів зносять! Невже не бачили, що мости у критичному стані? Вони відносяться до державних! Ті, що відносяться до районних і обласних адміністрацій, ці більш-менш витримали. А ті, що у державній власності – все на дороги! На мости ніхто коштів не дає " – наголосив Геннадій Москаль.

На думку ексчиновника, така провальна політика влади – це наслідок некомпетентності, непрофесіоналізму та "гільдяйства". Докладніше – у сюжеті.

 

Джерело: Zik
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
1111 30.06.2020, 22:37
А то президент мабуть сам сидів над картою і тикав пальцем де мости ремонтувати, а де ні, та й паводок теж він не зупинив, а мав би... Нам всім якийсь супергерой потрібен, якийсь має прийти і все зробити - дороги, мости, все і зразу при чому. Так не буває. Велике будівництво й так нормально будує, а як не те що треба, то це питання до місцевої влади...
МАРИЯ 25.06.2020, 20:22
Лохотрон! НАжимайте любой знак и всюду одно и то же. Получите много денег.