У Мукачеві відбулось чергове засідання Комітету захисту прав адвокатів

Життя  27 червня 2020 року, 19:43 1382 ФОТО, ВІДЕО

27 червня 2020 року у Мукачеві під головуванням Богдана Біловара відбулось чергове засідання Комітету захисту прав адвокатів Ради адвокатів Закарпатської області, під час якого було обговорено ряд важливих питань та аспектів поточної діяльності Комітету.

Окрім того, з вітальним словом перед початком роботи Комітету виступив голова Ради адвокатів Закарпатської області, голова Правління Асоціації захисту прав правників Олексій Фазекош. Він наголосив на тому, що і робота Комітету, і робота Асоціації вже відмічена на найвищому рівні як серед адвокатської спільноти, так й серед інших органів правоохоронної системи. До спільної роботи залучаються фахові адвокати, зокрема, цього ж дня колегам був представлений новий керівник Закарпатського відділення Асоціації захисту прав правників Степан Тулайдан.

Loading...

Читайте також:  «Погляд Фазекоша»: про гімн адвокатури, шоу-бізнес у політиці та любов вселенського масштабу

У своїй промові О. Фазекош також наголосив на тому, що на відміну від інших регіонів, в Закарпатській області є конструктивна співпраця між адвокатської спільноти — як на рівні Ради адвокатів, так і на рівні Асоціації — з органами правосуддя, зокрема Закарпатським апеляційним судом, який очолює Ганна Фазикош.

Цього ж дня відбулось вручення Свідоцтв про здійснення адвокатської діяльності новим адвокатам, які долучились до великої родини адвокатури Закарпаття.

Вручення Свідоцтв про здійснення адвокатської діяльності

Вручення Свідоцтв про здійснення адвокатської діяльності

Вручення Свідоцтв про здійснення адвокатської діяльності

Джерело: Фенікс слово
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0