У Мукачівській ОТГ створюють Раду ОСББ

Життя  31 липня 2020 року, 13:51 1409 ФОТОФАКТ

Вчора в Центрі громадськості та національних культур міський голова Андрій Балога провів зустріч з головами ОСББ. Міським головою було запропоновано створити Раду ОСББ, до якої увійшли б представники ОСББ  від кожного мікрорайону міста.

Рада вирішуватиме проблеми усіх об’єднань та координуватиме їх роботу. Щотижня проводитимуть загальні збори, ділитимуться досвідом та корисними порадами, спільно з мешканцями багатоквартирних будинків та Управлінням міського господарства напрацьовуватимуть нові програми  для розвитку житлово-комунального господарства Мукачівської об’єднаної територіальної громади. Рада також контролюватиме питання розподілу бюджетних коштів на потреби обслуговування та утримання багатоквартирних будинків.

Читайте також:  На Мукачівщині виник конфлікт через створення ОТГ, – ЗМІ

У Мукачівській ОТГ більше 80 ОСББ, з яких 56 створено протягом останніх 5 років. Діє міська програма підтримки та стимулювання створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, завдяки якій цього року з міського бюджету виділено близько 1, 5 млн. гривень для ОСББ: на проведення ремонтних робіт у будинку одноразову фінансову підтримку отримали  13 ОСББ на 788 850 тис .грн., на проведення ремонту і модернізації всіх інженерних мереж та обладнання отримали разову фінансову допомогу 11 ОСББ на майже 700 000 тис. грн.

Як повідомляє Мукачівська міська рада, під час зустрічі представники ОСББ обговорили з міським головою наболілі питання, йшлося про дотримання правопорядку у місті. За словами Андрія Балоги, невдовзі це питання  контролюватимуть «поліцейські громади», які діятимуть на базі муніципальної інспекції. Також незабаром у Мукачівській ОТГ планують створити Освітню Раду.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0