На Закарпатті зросла кількість ДТП. Область лідирує за кількістю аварій із травмованими
В Україні зросла кількість ДТП із травмованими та загиблими. У цьому році дорожньо-транспортних пригод сталося 11 200. На Закарпатті статистика теж невтішна. Ріст ДТП із загиблими чи травмованими склав 52,6%, що поставило область на перше місце в Україні по дорожньо-транспортних пригодах з травмованими чи загиблими.
ВІДЕО ДНЯПро це під час брифінгу розповів Віталій Цвігун, заступник голови Закарпатської ОДА.
– Саме тому ми й ініціювали цей брифінг, аби заслухати патрульну поліцію та розуміти, які на це є причини і знати які заходи вживати для скорочення цих цифр.
У свою чергу Валерій Найман – т.в.о. начальника управління патрульної поліції в Закарпатській області зазначив, що за 6 місяців 2020 року в Україні відбулося 72 394 ДТП. З початку року загинуло у дорожньо-транспортних пригодах 1480 осіб, травмовано – 13 909 осіб.
Реклама– На Закарпатті кількість ДТП зросла на 13,2%. Що стосується кількості загиблих осіб, то Закарпаття займає третє антирейтингове місце в Україні з приростом у 60%. З початку року у ДТП на Закарпатті загинули 52 особи. Що стосується травмованих осіб, внаслідок ДТП, то Закарпаття на першому місці в Україні, – розповів Валерій Найман.
Як розповів Олександр Приходько, начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Закарпатській області, наряди поліції на автошляхах області постійно збільшуються.
Всього протягом проведення практичного етапу профілактичних заходів нарядами ГРПП відділів та відділень поліції ГУНП в Закарпатській області виявлено та задокументовано 9 961 адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, з яких:
Реклама- керування ТЗ у стані сп’яніння – 462;
- порушення правил проїзду перехресть – 362;
- проїзд на заборонний сигнал світлофора – 289;
- порушення правил проїзду пішохідних переходів – 279;
- порушення правил користування ременями безпеки та мотошоломами – 1928;
- порушення правил перевезення пасажирів в т.ч. дітей – 57;
- користування водіями ТЗ під час руху засобами зв’язку – 216.
– Громадяни також повинні тримати зворотній зв’язок з поліцією. Надавати нам інформацію, щодо учасників дорожнього руху, які напідпитку і збираються сідати чи сіли за кермо. Це потрібно робити з метою упередження ДТП. З червня і по сьогоднішній день ми задокументували 462 випадки керування ТЗ водіями у стані алкогольного сп’яніння. Нам потрібно знижувати цю жахливу статистику, – наголосив Олександр Приходько.
Загалом заступник голови Закарпатської ОДА Віталій Цвігун наголосив на тому, що завдання поліції не тільки фіксувати порушення, але й попереджати їх. Адже навіть присутність поліції на дорозі – це вже упереджувальний захід.