Закарпатців просять бути дуже пильними у найближчі дні

Життя  22 серпня 2020 року, 08:30 11815

Напередодні святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України Управління Служби безпеки України у Закарпатській області просить громадян бути пильними. СБ України закликає мешканців та гостей області дотримуватися заходів безпеки під час перебування в публічних місцях у святкові та вихідні дні, інформувати правоохоронців про залишені без нагляду підозрілі речі або транспортні засоби.

Особливу увагу слід звертати на осіб, поведінка яких викликає підозру. Вони можуть проявляти підвищену зацікавленість до об’єктів транспортної інфраструктури, місць масового перебування людей, підприємств, військових об’єктів, будівель органів влади та управління.

Loading...

Читайте також:  СБУ кваліфікувала повідомлення про замінування церков у Закарпатті як підготовку до теракту

У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також фактів чи інформації про наміри здійснення терористичної та сепаратистської діяльності просимо повідомляти Управління СБ України в Закарпатській області за номерами +38 (0312) 69-15-16; +38 (0312) 61-31-00; +38 (097) 256-54-30 або на електронну поштову скриньку: usbu_zak@ssu.gov.ua. Як зазначають в СБУ, конфіденційність гарантована.

"Прохання не бути байдужими до власного життя та безпеки оточуючих. Крім того, в умовах підвищеної небезпеки пандемії, необхідно додержуватися заходів індивідуальної безпеки в громадських місцях", – зауважили в Управлінні Служби безпеки України в Закарпатській області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0