В Ужгороді молились за Україну

Життя  24 серпня 2020 року, 09:03 1170 ФОТО

«Молитва за Україну» – атмосферними душевними урочистостями Ужгород сьогодні на світанку розпочав 29-й День Незалежності України. Зустріч сонця із Заслуженим академічним Закарпатським народним хором під керівництвом Наталії Петій-Потапчук щороку відбувається на різних локаціях міста.

Нині традиційну – вже сьому – «Молитву» провели у місці, де, вважається, Ужгород бере свій початок, біля однієї з найстаріших святинь – Горянської ротонди. Прозвучали «Молитва за Україну», «Agnus Dei», «Хваліте Господа з небес», «Бандуристе, орле сизий» та інші твори. Разом із представниками духовенства ужгородці молилися за мир в Україні, єдність і злагоду в кожній родині, здоров’я українських воїнів, мовами нацменшин Закарпаття лунали рядки «Отче наш». За мир і спокій, незалежність та процвітання нашої держави молилися  священники різних конфесій.

Loading...

Читайте також:  В Ужгороді відзначили День Прапора

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, його заступник Ігор Фартушок, волонтери, військові також взяли участь у святковому дійстві.

Завершили урочистості Державним Гімном України, який прозвучав із першими променями сонця.

Молитва за Україну

Молитва за Україну

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0