Українців попереджають про посилені перевірки у вересні

Життя  27 серпня 2020 року, 10:40 Ярослав Маркін 11444

В Україні з 1 вересня Держслужба з питань праці посилить перевірки офіційного оформлення працівників. Роботодавцям, які наймають людей без офіційного працевлаштування, загрожуватимуть значні штрафи. Про це повідомили на сторінці Пенсійного фонду у Facebook.

Там нагадали, що таке порушення трудового законодавства передбачає кримінальну, адміністративну та фінансову відповідальність.

Як карають за працівників-"нелегалів"

  • кримінальна відповідальність: штраф від 34 до 85 тис. грн, позбавлення права займати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років, виправні роботи на строк до двох років, арешт до 6 місяців.
  • адміністративна відповідальність: штраф від 8,5 до 34 тис. грн.
  • фінансова відповідальність: штраф від 47,2 тис. грн до 141,7 тис. грн.
Loading...

Читайте також:  Зарплата 25 тисяч гривень і вище: робота в Закарпатті, за яку платять найбільше

Що саме перевірятимуть

Перевірки проводитимуть інспектори Держпраці. Вони можуть прийти на підприємство чи у компанію без попередження, а для початку перевірки їм достатньо лише пред’явити посвідчення.

Інспектор має право вільно заходити до будь-яких виробничих, службових і адміністративних приміщень. Також він може перевіряти будь-які документи щодо працівників, та спілкуватися з ними там керівництвом як у присутності свідків, так і наодинці.

Інспектор може перевіряти:

  • чи оформлені трудові відносини з працівниками;
  • чи своєчасно та у повному обсязі вони отримують зарплату та інші виплати.
  • чи дотримуються державних гарантій в оплаті праці: щорічні відпустки, оплата роботи у надурочні години тощо.
  • скільки часу фактично працює працівник тощо.
Loading...

Читайте також:  Кабмін оприлюднив важливу інформацію, яка стосується заробітчан

Чому перевірки важливі

Держава контролює, щоб люди були офіційно оформлені та не отримували зарплату "в конвертах" з кількох причин. По-перше, офіційно влаштованому працівнику зараховуватиметься трудовий стаж, а роботодавець робитиме за нього відрахування у Пенсійний фонд. По-друге, офіційно оформлений працівник отримує соціальні гарантії: право на відпустку (у тому числі на час вагітності та пологів), страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, право на оплату лікарняних.

У свою чергу людина, що працевлаштована неофіційно, позбавлена законодавчого захисту та повністю залежить від роботодавця та його дій по відношенню до працівників. Офіційно ж оформлені трудові відносини надають можливість відстоювати права у судах у разі конфлікту з роботодавцем.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0