Поліцейські рейди: правоохоронці перевіряють школи

Життя  9 вересня 2020 року, 10:08 3697 ФОТО

З 27 серпня на території області поліцейські ювенальної превенції проводять ряд заходів під назвою «Безпечний 2020-2021 навчальний рік». Працівники поліції у партнерстві з представниками відділів освіти, служб у справах дітей, центрів соціальних служб перевіряють умови безпечного навчання школярів, дотримання неповнолітніми вимог карантинних обмежень.

Окрім того, значна увага поліцейських приділяється безпеці школярів під час транспортування до навчального закладу. Профілактичні бесіди працівники поліції проводять із водіями шкільних автобусів, громадського транспорту та самими школярами щодо дотримання Правил дорожнього руху.

Loading...

Читайте також:  "У кінці вересня школи в Україні можуть закрити", – інфекціоніст

Спеціальні рейдові групи, до складу яких входять працівники поліції, також перевіряють заклади торгівлі, які розташовані поблизу навчальних закладів, аби не допустити продаж неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів.

При зустрічі з педагогічним колективом, школярами особливу увагу правоохоронці приділяють недопущенню насильства та цькування у школах і коледжах. Також нагадали, що відповідно до наказу МВС України дітей, які вчинили булінг (цькування) учасника освітнього процесу поліцейські будуть ставити на профілактичний облік.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0