Директору школи загрожує ув’язнення, якщо порушення карантину спричинило смерть школяра, – МОН

Життя  10 вересня 2020 року, 13:02 4552

Міністерство освіти й науки України (МОН) звернулось з листом до керівників шкіл та керівників департаментів (управлінь) освіти й науки, в якому наголосило на неухильному дотриманні законодавства під час організації освітнього процесу в часи пандемії. Про це йдеться на офіційному сайті міністерства.

Зокрема, у листі пишуть про те, що у разі недотримання вимог законодавства України про охорону здоров’я керівники закладів освіти несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність згідно із законодавством (стаття 80 Закону України від 19.11.1992 № 2801-XII "Основи законодавства України про охорону здоров’я").

Іншими словами, якщо школа продовжує працювати в регіоні, який потрапив у "Червону зону" та не дотримується інших санітарно-гігієнічних правил, то керівника школи можуть оштрафувати або посадити за ґрати.

Loading...

Читайте також:  "У кінці вересня школи в Україні можуть закрити", – інфекціоніст

Обмеження волі на строк до трьох років очікує директора освітнього закладу, якщо недотримання карантину призвело до смерті неповнолітньої людини або завдало їй інших тяжких наслідків.

Якщо ж говорити про штрафи, то для громадян вони становлять від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Для посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0