"ПриватБанк" оприлюднив важливу інформацію

Життя  2 жовтня 2020 року, 10:53 19038

"ПриватБанк" з 1 жовтня знизив тарифи для підприємців та юросіб за прийом готівки в терміналах самообслуговування, а також скасував тарифи за післяопераційне обслуговування. Про це повідомляє FinClub з посиланням на прес-служба банку.

Зокрема, з 1 жовтня тарифи за внесення виручки на рахунок через термінали самообслуговування знизили з 7 до 5 грн, незалежно від суми зарахування. При цьому, тариф за внесення готівки через касу банку встановлений на рівні 20 грн, також незалежно від суми зарахування.

Loading...

Читайте також:  Якщо вам телефонують з цього номера, в жодному разі не беріть слухавку, – ПриватБанк попередив про шахрайство

Водночас, для стимулювання безготівкових операцій і cashless, з 1 жовтня тариф за зняття готівки з корпоративних карток і карток "Ключ до рахунку" складає 1%, а за нецільове поповнення готівкою корпоративних карток і карток "Ключ до рахунку" – 0,5%.

"Також з 1 жовтня "ПриватБанк" скасовує тарифи за післяопераційне обслуговування, тобто проведення операцій після закінчення банківського дня. Тариф за проведення платежів корпоративних клієнтів на рахунки в інших банках складе 3 грн за платіж, а тариф на внутрішньобанківські платежі залишається безкоштовним", - йдеться у повідомленні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0