Без шляху: народний депутат Василь Петьовка звернувся до Олексія Петрова через стан гірської дороги

Життя  5 жовтня 2020 року, 12:12 1008

Сюди відмовляються їхати автобуси та швидка – стан дороги у високогірних селах Тячівщини у катастрофічному стані. Ремонтувати її поки не почали.

До  народного  депутата  України Василя Петьовки звернулись жителі віддалених високогірних села Руська Мокра та селища Усть-Чорна Тячівського району з приводу затримки у проведенні робіт з капітального ремонту дороги загального користування місцевого значення Колочава– Усть Чорна – Калини – Бедевля. Ця дорога  - єдина артерія, що з’єднує віддалені високогірні села Тячівщини з районним центром. Через те, що вона у жахливому стані, сюди відмовляються їхати шкільні, рейсові автобуси, і навіть швидка.  Ця дорога вкрай важлива для розвитку економіки, туризму та рекреації.

Loading...

Читайте також:  На Закарпатті не вистачає коштів на зарплату для бюджетників

Народний депутат України Василь Петьовка  звернувся до голови ОДА Олексія Петрова у невідкладному порядку вирішити питанняз проведенням капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення Колочава– Усть Чорна – Калини – Бедевля, адже йдеться про важливу транспортну артерію,  без  нормального стану якої жителі високогірних сіл не мають елементарних умов для життя.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0