Потрібно віддаватися справі повністю: у Мукачеві митці та підприємці говорили про соціально-відповідальний бізнес

Життя  23 жовтня 2020 року, 17:20 932 ВІДЕО

Туристичні магніти Закарпаття щороку поповнюються новими закладами і локаціями. Одним із таких закладів вже багато років є кондитерський дім "Bondarenko". Це вже частина туристичного маршруту Закарпаття. Цей заклад відвідують всі туристи, які приїжджають в наш край", – зазначив кандидат у депутати до Мукачівської районної ради Олександр Радиш.

Підтримувати талановитих митців та сприяти розвитку туризму на Закарпатті – одне із ключових завдань, яке Ігор Бондаренко гідно виконує вже не один рік. Тому він влаштував зустріч із митцями, які безпосередньо доклали зусиль для створення затишку у його кав’ярнях.

Митці розповіли, як створювалися ідеї, та як важливо, аби керівник закладу був зацікавлений у розбудові власного бізнесу  та створення умов для покращення туристичного розвитку краю. Обговорили під час зустрічі і важливість розбудови бізнесу та як привабити туристів навіть під час пандемії. "Туристів стало менше. Нам необхідно створювати от такі родзинки, так звані мукачівські магніти", – зазначив кандидат у депутати до Закарпатської обласної ради Ігор Бондаренко.

Loading...

Читайте також:  Коли слова не розходяться з ділом

Серед основного кандидати у депутати від партії "Слуги народу" наголосили на тому, як важливо, щоб досвідчений підприємець своїм бізнесом допомагав громаді. Зокрема, забезпечував робочими місцями та гідними умовами праці і зарплатнею.

"Дуже важливо підходити до своєї справи відповідально. Потрібно жити цією справою, щоб вона процвітала і давала хороший результат. Бо якщо ти просто займаєшся бізнесом і заробляєш на цьому гроші, то це свправа на два-три роки. Душа від цього не наповниться чимось хорошим. Тому потрібно віддаватися справі повністю", – зауважив кандидат у депутати до Мукачівської міської ради Василь Гарагонич. Докладніше – у сюжеті "М-студіо".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0