Очільник МОЗу звернувся до батьків школярів із важливим повідомленням

Життя  7 листопада 2020 року, 08:31 13463

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що адміністрації шкіл не мають права вимагати від батьків підписати документ про те, що навчальний заклад не несе відповідальності за розповсюдження COVID-19. Він закликав батьків не підписувати подібні документи.

Як повідомляє "Суспільне", очільник МОЗ повідомив, що зараз надходить багато звернень від батьків, які переймаються безпекою навчального процесу своїх дітей-школярів. Зокрема, днями у мережі з’явилась інформація, що адміністрації шкіл змушуюють батьків підписувати документ такого змісту: "Інформаційна згода, що батьки свідомо розуміють, що заклад освіти не несе відповідальності за розповсюдження COVID-19, який може бути занесений до закладу людиною з безсимптомним перебігом хвороби".

Loading...

Читайте також:  Лікар Комаровський розкритикував боротьбу з коронавірусом в українських школах

"Такий документ не передбачений жодний нормативним актом. Це самодіяльність керівників закладів або інших осіб. Навіщо вони це роблять, мені не відомо. Шановні батьки, ніхто не може вас змусити підписувати такий документи. Він нічим не передбачений", – наголосив міністр.

За словами Степанова, з початку навчального року коронавірус перенесли 0,9% учнів – це 5 215 осіб. Також з початку навчального року захворіли 10 552 вчителі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0