Закарпатська ОДА відреагувала на чутки, які ширяться мережею

Життя  5 листопада 2020 року, 14:13 5345 ДОКУМЕНТ

Цими днями мережею ширяться чутки про закриття Ужгородської дитячої залізниці. Закарпатська ОДА відреагувала на ці чутки і опублікувала пояснення. Нижче подаємо оригінальний текст.

"Мережею ширяться чутки про нібито закриття Ужгородської дитячої залізниці. Це – неправда! Залізниця призупинила свою роботу через обмеження, які встановлено для того, щоб запобігти розповсюдженню коронавірусу.

Улітку, коли ситуація виглядала обнадійливою, голова Закарпатської ОДА Олексій Петров декілька разів звертався до керівництва АТ «Укрзалізниця»(саме Укрзалізниці належить належить об’єкт) з проханням розпочати роботу атракції. Однак, щоразу відповідь була, що "процес навчання на усіх дитячих залізницях України призупинено і запроваджено режим простою….Поновлення експлуатації до закінчення карантинних обмежень не розглядається".

Читайте також:  Ще одне місто і два райони Закарпаття можуть потрапити до "червоної" зони

Наразі ситуація із коронавірусом погіршується і наражати на небезпеку заразитися цією хворобою дітей ніхто не буде. Свою роботу дитяча залізниця в Ужгороді розпочне, після покращення ситуації.

Залізничники, які працювали тут, переведені на роботу до інших підрозділів Укрзалізниці. У майбутньому розглядається можливість залучення інвестицій на умовах державно-приватного партнерства. Ужгородська дитяча залізниця – це крута атракція, яку необхідно зберегти і розвивати".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0