Більшість закарпатців вважають коронавірус "простим грипом", "змовою" або брехнею

Життя  19 листопада 2020 року, 16:36 2005

Тільки 39% громадян на Закарпатті вважають коронавірус інфекційною хворобою, решта думає, що це звичайний грип, всесвітня змова або що коронавірусу взагалі не існує.

Про це повідомив політичний аналітик Фонду Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва Андрій Сухарина на презентації соцдослідження в Укрінформі.

"На Закарпатті доволі показові цифри щодо пандемії коронавірусу, примітно, що вони не тільки для Закарпаття характерні, а для всього населення країни загалом. Всього 39% населення вважає це спалахом інфекційного захворювання", – сказав Сухарина.

Loading...

Читайте також:  Володимир Зеленський підписав закон про штрафи за неносіння масок

Разом із тим, за його словами, решта респондентів або не вірить в загрозу коронавірусу, або вважає його різновидом грипу чи світовою змовою.

До слова, Закарпаття є одним із регіонів стрімкого поширення коронавірусу. На сьогодні епіцентр поширення хвороби – місто Ужгород. Тут найбільша завантаженість ліжок у медзакладах, що лікують хворих з COVID-19. За останню добу в Ужгороді виявлено 101 випадок інфікованих.

Дане дослідження проводилося з 24 серпня по 10 вересня 2020 року, загалом було опитано 1000 респондентів — половина з-поміж репрезентативної вибірки жителів області (6 міст та 15 сіл) та 500 представників нацменшин (з угорської, румунської, ромської та словацької громад Закарпаття). Похибка опитування не перевищує 4,4%.

Джерело: Укрінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0