"Вимагатимемо повного локдауну", – очільник МОЗу назвав умову

Життя  21 листопада 2020 року, 16:56 5806

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що при теперішньому співвідношенні хворих та шпиталізованих, повний локдаун в Україні можуть ввести за умови 30 тисяч нових хворих COVID на добу.

Степанов розповів, що повного карантину в країні вимагатимуть при локдауні конкретно медичної системи. Це може статися, коли кількість нових хворих на коронавірус буде по 30 тисяч декілька днів.

Читайте також:  В Україні готові ввести повний локдаун на Новий рік і Різдво, – ЗМІ

"Якщо буде загроза повного локдауну медичної системи, ми будемо наполягати на тому, що треба вводити більш жорсткий карантин. Для нас головне – це кількість людей, які госпіталізуються. Якщо говорити про відсоток хворих, які потрапляють до лікарні, я думаю, що це (станеться локдаун медичної системи – ред.) вже порядку понад 30 тисяч на добу в певному періоді, тоді це може викликати серйозні проблеми щодо навантаження на медичну систему", – зазначив Степанов.

Раніше локдаун очікували і при 9500 хворих за добу, і при 15 тисячах. Степанов пояснює це тим, що кількість ліжок збільшується, тому медична система витримує складніші ситуації.

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 3
Герман 22.11.2020, 08:52
Треба карантин повністю відмінити а лікарні зпчинити бу га га
Ммм 21.11.2020, 19:23
Шмигаль небось мае за шо жерти икру в локдауни.....а народ най цибулю жре
вася 21.11.2020, 18:19
цйвлада це відзеркалення народу. Подивіться на цього шмигаля і йому подібних і задумайтесь