У Закарпатській області є проблеми з киснем для хворих на COVID-19

Життя  3 грудня 2020 року, 14:50 648

У Донецькій, Луганській, Закарпатській, Рівненській, Одеській, Дніпропетровській областях є проблеми з киснем для хворих на COVID-19. Також висока питома вага ліжок із киснем в Хмельницькій області – 70%, повідомила в інтерв’ю "Телеграф" повідомила заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак.

Чиновниця зазначила, щоб активізувати роботу областей по кисню уряд виділив дві цільові субвенції для лікарень – в розмірі 1,5 млрд грн. "На жаль, так трапилося, що на місцях багато хто чекав, що пронесе. Оцінивши ситуацію, уряд доручив обласним адміністраціям забезпечити 80% ліжко-місць доступом до кисню", – розповіла вона.

Loading...

Читайте також:  Лікарі обирають – кому дихати, а кому ні: журналіст розповів, що коїться у лікарні в Ужгороді

Микичак додала, що в Україні на початку пандепідеміі було 3 заводи, які постачали медичний кисень, зараз видано додаткові ліцензії і таких заводів уже 18.

"Міністерство охорони здоров’я не шукає винних. Ми вирішуємо проблеми – наприклад, постійно працюємо з заводами-постачальниками кисню ... Триває робота по організації виробництва в Україні кисневих концентраторів", – резюмувала вона.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0