Новий голова ОДА навідався в одну з лікарень області

Життя  10 грудня 2020 року, 16:16 1282 ФОТО

Перебуваючи з робочим візитом на Берегівщині, новий голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков оглянув Берегівську лікарню. У цьому закладі охорони здоров’я завершується капітальний ремонт із переплануванням 1-го поверху під відділення екстреної медичної допомоги.

КНП «Берегівська центральна районна лікарня ім. Бертолона Ліннера» було визначено як опорну лікарню. Щоб створити в закладі відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги на базі приймальних відділень, лікарню включили до програми Президента «Велике будівництво».

Читайте також:  Зеленський у Берегові оглянув лікарню і зробив селфі з медиками

Наприкінці серпня переможець тендерних процедур ТОВ «ДІМ» розпочало роботи на базі приймального відділення лікувального корпусу «В». Проєкт передбачає перепланування 1-го поверху корпусу «Б» (новий) під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги.

Анатолій Полосков оглянув приміщення лікарні, провів детальну розмову з підрядниками щодо повноти і своєчасності виконання завдань, поставлених Президентом України. Сьогодні роботи завершено на 90 %. За словами підрядника, капремонт мають завершити до кінця року. Загальна вартість проєкту – понад 10 млн грн.

Голова Закарпатської ОДА навідався в Берегівську райлікарню

Крім цього, у лютому Кабмін включив «Районну лікарню у м. Берегово – будівництво» до переліку інвестиційних проєктів, що можуть бути реалізовані за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2020 р. Загальна вартість проєкту будівництва нового корпусу лікарні – майже 95 млн грн. Період реалізації – 2020–2022 рр.

У вересні Володимир Зеленський у рамках свого візиту на Закарпаття відвідав Берегівську ЦРЛ і зазначив, що проект передбачає створення сучасної лікарні, де громадяни України отримуватимуть послуги, а медики – працювати в лікарнях європейського рівня».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0