В Ужгороді малозабезпеченим, безпритульним та іншим потребуючим безкоштовно роздають їжу

Життя  8 січня 2021 року, 21:13 Зоряна Попович 866 ВІДЕО

Їжу потребуючим роздавали сьогодні волонтери благодійного фонду "Рука допомоги" на вулиці Фединця в Ужгороді. За словами співзасновника фонду Віталія Волошина, вони почали займатися благодійністю понад два місяці тому. Щодня роблять обіди та годують людей в приміщенні. Зараз, у зв’язку з карантином, вирішили роздавати їжу на вулиці.

"Мене тут поважають і дають все, що мені потрібно. Я всім цим людям вдячний, що вони мене сюди взяли, "поставили на ноги". Я став доброю людиною і я їх поважаю", – сказав Гарік Сурмай, який приходить на обіди благодійного фонду протягом місяця.

Читайте також:  На скільки подорожчає комуналка: розрахунок для однієї сім’ї

У будівлі фонду годують близько 50-ти людей, – розповів Віталій Волошин. На час посилення карантину робитимуть це на вулиці. За його словами, сьогодні перший день вони годували людей з наметів на вулиці.

"Кожного дня ми готуємо свіжу їжу, – розповів співзасновник фонду, – варимо багато, щоб вони наїдалися та навіть брали з собою. Ми завжди перевіряємо їжу, щоб вона була правильно приготована, для цього у нас працюють кухарі. Робимо перші, другі страви та десерт, якщо є можливість, також чай та каву. У нас харчуються безхатьки, малозабезпечені, самотні старші люди – ті, хто потребують допомоги".

За словами Віталія Волошина, у фонді вони надають також психологічну підтримку. Психолог щовівторка проводить особисті бесіди, а щочетверга – групові заняття. Віталій Волошин також сказав, що у фонді видали безхатькам посвідчення, що вони належать до благодійного фонду.

"Це примітивний такий, але хоч якийсь документ, який посвідчує їхню особу, бо деякі з них навіть не мають особистих документів, – розповів чоловік. – За нашими посвідченнями ми водимо також їх раз на місяць купатися в баню. Це все ми робим за кошти добровільних пожертв".

Крім вулиці Фединця, щонеділі волонтери роздають їжу в Новому районі. Віталій Волошин каже: у планах – і там проводити обіди щодня.

Джерело: Суспільне
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0