Сьогодні на Мукачівщині поховають двох знаних футболістів

Життя  26 січня 2021 року, 09:43 8794

Сьогодні, 26 січня, проведуть у останню путь двох знаних закарпатських футболістів – Омеляна Горвата та Олександра Когутича. Вони обоє померли в неділю, 24 січня.

Поховають Омеляна Горвата у Мукачеві. Церемонія прощання розпочнеться о 12 годині (перехрестя вилиць Михайла Грушевського - Музикальної (церковна каплиця).

Сьогодні поховають тренера Омеляна Горвата

З Олександром Когутичем прощатимуться у рідному селі Ракошино. Початок церемонії о 13 годині (вул. Кольки, 19).

Помер футболіст Олександр Когутич. Його поховають 26 січня

Читайте також:  Помер чемпіон: футболіст, який вчора трагічно загинув, був одним із найяскравіших нападників Закарпаття

Когутич Олександр був професійним українським футболістом та тренером. Майже всю свою футбольну кар’єру виступав у складі ФК "Закарпаття" (Ужгород), де у Чемпіонаті України зіграв 365 матчів, в яких відзначився 40-а голами.

Також виступав за наступні аматорські команди: "Іскра" (Буськ), аматорський колектив СА (Львів), "Кишлета" (Угорщина), "Бадалово", "Мукачево", "Берегвідейк" та "Ракошино". По завершенні кар’єри гравця розпочав тренерську діяльність. Був тренером юнацької та молодіжної команди ужгородської "Говерли", ФК "Мукачево" та ФК "Ракошино".

Омелян Євгенович був гравцем команди майстрів "Карпати" Мукачево, "Приладист" Мукачево та "Урожай" Кольчино. Також був багаторічним тренером ДЮСШ "Колос", "Дерцен", "Івановка", "Ракошино".

За час тренерської діяльності виховав та проклав дорогу у професійний футбол таким гравцям як Тиберій, Олексій та Іван Корпонаї, Коштура Іван, Когутич Олександр. Також Омелян Євгенович був головою федерації, відповідальним секретарем Федерації футболу Мукачівського району та футбольним арбітром.

Нагадаємо, цього місця помер ще один знаний футболіст із Ракошина.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
... 26.01.2021, 09:56
Сумно і страшно. Хай земля буде пухом..