Велосипеди для листонош від СТОВ «Агро-Лучки»

Життя  2 лютого 2021 року, 16:03 891 ФОТО

Нещодавно «автопарк» відділення «Укрпошти» у Великих Лучках поповнився п’ятьма блискучими білими велосипедами. Усе це – напрочуд потрібний подарунок від дирекції СТОВ «Агро-Лучки» Українського аграрного холдингу. 

Двоколісний транспорт був вкрай необхідний для листонош, адже і саме село велике, і дільниці відповідно. Робота поштарів у сільських відділеннях дуже непроста. Зарплата мізерна, відповідальність колосальна, бо ж необхідно вчасно доставити людям не тільки періодику, а й важливі листи, видати пенсію. А ще це – десятки кілометрів дороги, яку доводиться долати і в спеку, і в дощ, і в заметіль…

Велосипеди для листонош від СТОВ Агро-Лучки

Увесь колектив відділення зв’язку складається усього з шести осіб. Очолює відділення Ольга Шипович, яка, до слова, трудиться на пошті вже 45 років. Правою рукою Ольги Дмитрівни в усіх питаннях є її заступниця Тетяна Теличка. І, власне, працюють листоношами Оксана Гайнас, Оксана Бойко, Оксана Яркова та Олена Волошин. Вони обслуговують населення, власне, Великих Лучок та частини населеного пункту, яку називають Новими Лучками. 

Читайте також:  СТОВ «Агро-Лучки» надало допомогу засобами індивідуального захисту Ракошинській сільській раді

Ольга Дмитрівна розповідає, що за кожною поштаркою закріплена своя дільниця. Кореспонденцію, пенсію, соціальну допомогу розвозять щодня, крім понеділка й середи. І ніякі стихії не можуть стояти на заваді, аби вчасно дістатися адресатів.

Двоколісні подарунки листоношам люб’язно доставили заступник генерального директора СТОВ «Агро-Лучки» Михайло Савинець та начальниця відділу соціального розвитку Євгенія Керча. Очільниця поштового відділення і весь колектив задоволені обновками та щиро вдячні  дирекції СТОВ «Агро-Лучки» за вагому допомогу. Приємно відчувати, що їхню працю все-таки цінують і поважають.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0