Облагородили меморіал у Завидові

Життя  16 лютого 2021 року, 10:15 Валентина Смаль 3015 ФОТО

Підтримало ініціативу СТОВ «Агро-Лучки» Українського аграрного холдингу.

Пам’ять про героїчні подвиги наших пращурів важлива не тільки для тих, кого вже немає на цьому світі, не тільки для нас, а й для майбутніх поколінь, адже прикладом поваги до минулого ми виховуємо почуття патріотизму й шанобливе ставлення і до самих себе. 

Друга світова війна стала однією з найстрашніших в історії людства. У її жорнах перемелено мільйони доль, її жертвами стали жителі кожного міста й села на теренах України. 

Читайте також:  Велосипеди для листонош від СТОВ «Агро-Лучки»

Адміністратор СТОВ «Агро-Лучки», а в недавньому минулому сільська голова  Ірина Роман є справжнім патріотом свого рідного села Завидово. Упродовж тривалого часу (а це 30 років роботи секретарем та головою)  вона ревно вболівала за громаду, клопоталася за покращення комфортних умов проживання для всіх місцевих мешканців та поліпшення благоустрою довколишньої території.

Облагородили меморіал у Завидові

Однією з останніх ініціатив Ірини Василівни став ремонт пам’ятника загиблим воїнам-односельцям у роки Другої світової та упорядкування прилеглої території. Необхідні для такої благородної справи кошти виділило СТОВ «Агро-Лучки». З такою підтримкою вдалося прокласти нову бруківку в місцях, де стара розвалилася, зробити бордюри, поставити 42 метри металевої огорожі. Ретельно перефарбували і фундамент, і паркан, і елементи біля пам’ятника, і лавки. Принагідно обкосили прилеглу територію, де потрібно, побілили. Усе до ладу – любо глянути. Важливу справу зробили, адже це не просто меморіал, а місце пам’яті й нашої вдячності за подвиг предків.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0