Як працюватимуть школи і дитсадки під час адаптивного карантину

Життя  17 лютого 2021 року, 20:38 8151

В Україні через пандемію коронавірусу знову запроваджують адаптивний карантин. На всій території країни встановлять "жовтий" рівень небезпеки, відповідно до якого буде заборонено відвідування закладів освіти, якщо на самоізоляції через контакт з хворим на COVID-19 перебуватимуть понад 50% учнів та персоналу.

Про це міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет написав у своєму каналі в Telegram. Під забороною також будуть масові заходи у закладах освіти (вистави, свята, концерти) за участі учнів із більш ніж однієї групи або класу та за присутності глядачів.

"Пандемія коронавірусу не відступає. Тому необхідно продовжувати карантинні заходи, спрямовані на попередження та зменшення ризиків зараження", – написав Шкарлет.

Читайте також:  В Україні вводять адаптивний карантин. Області поділять на зони

У тих регіонах, де буде встановлено "червоний" рівень, продовжать працювати дитсадки та спеціальні заклади освіти. Учні 1-4 класів ходитимуть до школи, а всі решта здобувачів освіти навчатимуться дистанційно.

"Моя позиція щодо очного навчання учнів початкової школи залишається незмінною. І я дякую колегам, які врахували та підтримали пропозиції не лише МОН, а й батьків та освітян", – додав міністр.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Народ 17.02.2021, 21:09
Карантин не радує та обмеження досить адекватні