Підтримали жнятинську церкву

Життя  23 лютого 2021 року, 14:00 Валентина Смаль 4396 ФОТО

СТОВ «Агро-Лучки» Українського аграрного холдингу серед інших періодично допомагає і громаді села Жнятино, яке нині входить до Горондівської об’єднаної територіальної громади. У населеному пункті, де налічується 2134 жителі, мирно співіснують представники двох націй та різних релігійних конфесій.

Як розповів місцевий староста Іван Орос, у селі діють дві церкви: Покровська, де правлять служби як православні, так і греко-католики, та реформатська. Так само працюють і дві школи: угорськомовна та україномовна. Обидві І-ІІ ступенів. Після ж закінчення дев’ятого класу учні їздять на навчання в Горонду чи Мукачево.

Читайте також:  Корисні подарунки для Великолучківської школи від СТОВ «Агро-Лучки»

Недавно СТОВ «Агро-Лучки» надало матеріальну допомогу реформатській церкві. Оскільки основну частину місцевого населення складають угорці, і у своїй більшості вони є реформатами, релігійна громада храму є найбільшою в селі. Дирекція сільгосппідприємства надала необхідні кошти для придбання будматеріалів, власне, для самої церкви, а також для облаштування навісу, що потрібний з метою проведення занять у теплий період року.

Агро-Лучки підтримали жнятинську церкву

Священник Рігард Матей разом зі своїми поплічниками велику увагу приділяють релігійному вихованню підростаючого покоління. Діти багато часу проводять тут, особливо влітку. У своєрідному таборі вони навчаються, спілкуються, проводять дозвілля. 

Жнятівці, староста та настоятель реформатської церкви вдячні керівництву СТОВ «Агро-Лучки» за розуміння й підтримку. Вони сподіваються на подальшу взаємну співпрацю, тож нехай так і буде.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0