Сусідня країна змінить правила в’їзду для іноземців

Життя  25 лютого 2021 року, 11:28 2421

Нові правила можуть оголосити вже цього тижня, адже Польща розглядає можливість запровадження вимоги негативного тесту на коронавірус для в’їзду в країну. Про це повідомили топ-посадовці охорони здоров’я країни.

"Ми розглядаємо можливість впровадження системи, згідно з якою перетин нашого кордону, особливо південного, був би можливим у випадку надання негативного результату тесту на коронавірус", – сказав заступник міністра охорони здоров’я Вальдемар Краска. 

Інформацію підтвердив міністр охорони здоров’я Адам Недзельський. Міністра запитали про плани, пов’язані із зобов’язанням мати негативний результат тесту в разі приїзду до Польщі з-за кордону. 

Читайте також:  Чехія запроваджує нові вимоги до в’їзду іноземців

За словами Недзельського, людині з негативним результатом тесту на коронавірус не доведеться відбувати карантин після в’їзду в країну. Він зазначив, що негативний тест буде не пропуском для в’їзду в країну, а пропуском для виходу з карантину. 

"Прикордонники заявляють, що для досягнення цієї оперативної спроможності на окремих прикордонних пунктах потрібно приблизно 48 годин. Так що я думаю, що до кінця тижня це стане фактом", – сказав Недзельський. 

Це означає, що для того, аби в’їхати в країну і не потрапити на карантин, доведеться показати негативний результат тесту на кордоні. "Ймовірно, це буде мати місце на південному і західному кордоні", – додав міністр. За його словами, Польща перебуває на порозі третьої хвилі епідемії коронавірусу, яка, ймовірно, досягне піку в кінці березня або початку квітня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0