У Мукачеві стартує вакцинація проти COVID-19

Життя  1 березня 2021 року, 15:04 3268

2 березня у Мукачеві стартує щеплення від коронавірусної інфекції. В першу чергу вакцинуватимуть медиків.

Про це йдеться у повідомленні Мукачівської міської ради.

За словами керівника медичного центру "Сім’я" Мирослави Чубірко, 25 лютого отримали 1000 доз вакцини, першочергово вакцинують лікарів, які працюють у мобільних бригадах та у ковідних відділеннях.

Читайте також:  Закарпаття отримало першу партію вакцини проти COVID-19

Завтра починають щеплення в Мукачеві, першочергово вакцинуватимуть працівників ковідних відділень Лікарні святого Мартина, інфекційного відділення Обласної дитячої клінічної лікарні, а також працівників швидкої допомоги.

Наступним етапом вакцинуватимуть усіх інших медичних працівників, соціальних працівників та людей за 80 років, які знаходяться у першій групі ризику.

Третім етапом щеплення проведуть працівникам критично важливих структур: ДСНС, МВСУ, Національної поліції, Нацгвардії, а також прикордонникам, військовослужбовцям та вчителям.

Вакцинацію проводять сімейні лікарі мобільної бригади «Медичного центру сім’я», які пройшли спеціальні навчання в Києві, після Мукачева вони поїдуть до Сваляви та Волівця.

Вакцина проти COVID-19 Oxford/AstraZeneca (CoviShield) розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca. Схвалена ВООЗ для екстреного використання і пройшла перевірку Європейським агенством з лікарських засобів, вакцинації проходить у 2 етапи, повторне щеплення за рекомендації слід провести протягом 4-12 тижнів з дня першої імунізації.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Юлій 02.03.2021, 09:53
Підтримую Магда , лише в тому випадку, якщо це буде добровільно у повному і правильному розумінні цього слова.
Магда 01.03.2021, 19:17
Обов'язково вакцинуйтеся...не бійтеся..нічого страшного нема..Таким чином ви захистите себе і своїх близьких.В добру путь.Нехай Бог допомагає.