Китайська вакцина від коронавірусу: Ляшко розповів про особливості

Життя  26 березня 2021 року, 11:25 729

Інактивована вакцина проти коронавірусу від компанії Sinovac Biotech, яка надійшла в Україну, є однодозною. Тобто, в одному флаконі міститься кількість препарату, необхідна для щеплення однієї особи.

Про це під час брифінгу заявив головний санітарний лікар, перший заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко. Він нагадав, що наразі в країну вже прибули перші 215 тисяч доз вакцини.

"Зараз вона буде проходити 10-денний лабораторний контроль, після цього, якщо він буде успішно пройдений, її передадуть до державного підприємства "Медичні закупівлі України" і розвезуть в регіони", – сказав головний санлікар.

Читайте також:  У МОЗ розповіли про побічні ефекти від вакцини проти COVID-19

Він уточнив, що зазначений препарат, перш за все, буде використовуватися на тих платформах і для тих категорій населення, які унеможливлять в подальшому розлив.

"Зокрема пріоритет буде виділено на маломобільну групу населення, похилого віку. Для того, щоб наші мобільні бригади проїжджали по місцях їх проживання і провакцинували цією вакциною таких осіб та їх опікунів. Сьогодні ми маємо орієнтовну кількість таких людей 40 тисяч. В подальшому передбачається подвійне введення вакцини – перше щеплення і через 20 днів друге", – пояснив Ляшко.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0