В області розпочали ремонт однієї з доріг

Життя  2 квітня 2021 року, 15:56 905 ФОТОФАКТ

Перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький інформує, що на дорозі Виноградів – Теково – Неветленфолу стартували ремонтні роботи з відновлення дорожнього покриття. 

«Ця дорога досить проблематична. Питання її ремонту мало широкий суспільний резонанс. Так, у 2020 році вдалося зробити частковий поточний середній ремонт у с. Сасові в напрямку до с. Текова Берегівського району. На це з Дорожнього фонду виділили 18 млн 640  тис. грн», – зазначив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

За його словами, у 2021 році роботи продовжуються із с. Текова в напрямку м. Виноградова, на що передбачено 25 мільйонів. На цій ділянці підрядник уже розпочав підготовчі роботи.

Читайте також:  Оприлюднено список доріг державного значення, які відремонтують у Закарпатті цього року

Тут виправлять існуючу щебеневу основу, влаштують основу із щебенево-піщаної суміші з цементом. Далі, згідно із сучасними стандартами, зроблять 2 шари асфальтобетону: крупнозернистого в нижньому шарі, дрібнозернистого – у верхньому. Таким чином, відремонтують близько 3 км дорожнього покриття. 

Аби забезпечити безпеку дорожнього руху, встановлять/замінять дорожні знаки, зроблять водовідведення, горизонтальну розмітку, розчистять кювети.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0