Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • В Україні легалізували медичний канабіс: які препарати тепер доступні

В Україні легалізували медичний канабіс: які препарати тепер доступні

В Україні легалізували медичний канабіс: які препарати тепер доступні

Відповідна постанова "Про внесення змін до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів" від 7 квітня № 324 опублікована на Урядовому порталі. Кабінет міністрів України ухвалив рішення про легалізацію медичного канабісу.

ВІДЕО ДНЯ

Відповідна постанова "Про внесення змін до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів" від 7 квітня 2021 року № 324 опублікована на Урядовому порталі.

"Доповнити список такими позиціями: "Набілон (синтетичний канабіноїд, імітуючий дію ТГК), Набіксімолс (стандартизований екстракт канабісу з однаковим вмістом ТГК та канабідіолу)", – йдеться у документі.

Реклама
Читайте також:
Закарпатська родина виготовляє унікальні лікарські препарати з меду

Примітку до списку доповнено абзацами такого змісту: "До речовини ізольованового канабідіолу (ізоляту канабідіолу) цією постановою заходи державного контролю не встановлюються; обіг психотропних речовин Дронабінол, Набілон (синтетичний канабіноїд, імітуючий дію ТГК) та Набіксімолс (стандартизований екстракт канабісу з однаковим вмістом ТГК та канабідіолу) допускається лише у формі лікарських засобів або у формі субстанцій, призначених для виробництва, виготовлення таких лікарських засобів".

Реклама

"Набілон" – застосовується для лікування побічних ефектів хіміотерапії раку (нудоти і блювоти). А "Набіксімолс" ("Сатівекс") – для зняття спазмів м’язів при розсіяному склерозі. За словами голови благодійної організації "100% життя" Дмитра Шерембея, препарати, які включені до цього переліку коштують дуже дорого  – $2055 та $640 відповідно.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно