Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 305 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 10 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 400+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 16 200+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • В Україні легалізували медичний канабіс: які препарати тепер доступні

В Україні легалізували медичний канабіс: які препарати тепер доступні

В Україні легалізували медичний канабіс: які препарати тепер доступні

Відповідна постанова "Про внесення змін до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів" від 7 квітня № 324 опублікована на Урядовому порталі. Кабінет міністрів України ухвалив рішення про легалізацію медичного канабісу.

ВІДЕО ДНЯ

Відповідна постанова "Про внесення змін до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів" від 7 квітня 2021 року № 324 опублікована на Урядовому порталі.

"Доповнити список такими позиціями: "Набілон (синтетичний канабіноїд, імітуючий дію ТГК), Набіксімолс (стандартизований екстракт канабісу з однаковим вмістом ТГК та канабідіолу)", – йдеться у документі.

Реклама
Читайте також:
Закарпатська родина виготовляє унікальні лікарські препарати з меду

Примітку до списку доповнено абзацами такого змісту: "До речовини ізольованового канабідіолу (ізоляту канабідіолу) цією постановою заходи державного контролю не встановлюються; обіг психотропних речовин Дронабінол, Набілон (синтетичний канабіноїд, імітуючий дію ТГК) та Набіксімолс (стандартизований екстракт канабісу з однаковим вмістом ТГК та канабідіолу) допускається лише у формі лікарських засобів або у формі субстанцій, призначених для виробництва, виготовлення таких лікарських засобів".

Реклама

"Набілон" – застосовується для лікування побічних ефектів хіміотерапії раку (нудоти і блювоти). А "Набіксімолс" ("Сатівекс") – для зняття спазмів м’язів при розсіяному склерозі. За словами голови благодійної організації "100% життя" Дмитра Шерембея, препарати, які включені до цього переліку коштують дуже дорого  – $2055 та $640 відповідно.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно