Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Закони про доступне розмитнення "євроблях" передали на підпис Зеленському

Закони про доступне розмитнення "євроблях" передали на підпис Зеленському

Закони про доступне розмитнення "євроблях" передали на підпис Зеленському

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закони, які встановлюють пільговий період для розмитнення старих автомобілів, ввезених на територію України до 31 грудня 2020 року, закони передали на підпис президенту. Про повідомляє прес-служба Апарату Верховної Ради.

ВІДЕО ДНЯ

Зокрема, закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо справляння податків і зборів, інших обов’язкових платежів, об’єктом оподаткування якими є транспортні засоби" (№4643-д) передбачає врегулювання питання митного оформлення транспортних засобів, забезпечення дотримання митних правил при переміщенні транспортних засобів у митних режимах тимчасового ввезення та транзиту.

А також – врахування інтересів всіх верств населення при вирішенні даного питання. Нова формула оподаткування розповсюджується на автомобілі, які ввезені фізособами на митну територію України в період до 31 грудня 2020 року і знаходяться в митних режимах тимчасового ввезення або транзиту. Нова формула буде дійсною протягом 180 днів від дня набуття законом чинності.

Реклама
Читайте також:
Розмитнення авто 2021 за новим законом: яка формула та вартість

Змінами до Митного кодексу (закон №4644-д) терміном на 180 днів при оформленні вживаних автомобілів, ввезених до 31 грудня 2020 року, їх власники звільняються від сплати ввізного мита.

Реклама

Крім того, встановлюється тимчасовий спрощений порядок оформлення вживаних автомобілів, ввезених до 31 грудня 2020 року і які перебувають на території країни з порушенням правил режиму тимчасового ввезення або транзиту за умови добровільної сплати власником до держбюджету платежу в розмірі 500 неоподатковуваних податком мінімумів (8,5 тис грн).

Якщо власник такого авто не планує його оформляти, він може протягом півроку вивезти його закордон, попередньо сплативши до держбюджету ті ж 8,5 тис грн, що дозволить уникнути штрафів за таке порушення. Обидва закони передали на підпис президенту.

Нагадаємо, в Україну почали масово ввозити корейські авто замість євроблях.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно