В Ужгородське приймальне відділення лікарні закупили майже на 26 мільйонів обладнання

Життя  7 травня 2021 року, 15:43 533 ФОТО

Іштван Петрушка, заступник голови Закарпатської ОДА, розповів про сучасне медичне обладнання, яке встановили у приймальному відділенні Ужгородської міської клінічної лікарні. За його словами, це спеціальне обладнання, яке дозволить проводити діагностику пацієнтам якісно та швидко.

«Важливо, щоб умови в наших лікарнях були максимально комфортними, як  і для лікарів, так і для пацієнтів», – додав заступник голови Закарпатської ОДА.

За державні кошти в Ужгородську центральну міську клінічну лікарню придбали високотехнологічне діагностичне обладнання – КТ, рентген та УЗД-апарат. А саме: сучасний комп’ютерний томограф Toshiba Aquilion Prime (Японія).

Читайте також:  Зеленський у Берегові оглянув лікарню і зробив селфі з медиками

Лікарня також отримала потужний УЗД-апарат, який може збільшувати зону дослідження у 8 разів та сканувати необхідну ділянку тіла людини на глибині 30 см. Його неабиякою перевагою є можливість працювати автономно протягом двох годин.

Як повідомили у Закарпатській ОДА, реконструювали Ужгородське приймальне відділення за національною програмою «Велике будівництво».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0