Молода ужгородка роками бореться зі страшною недугою

Життя  9 травня 2021 року, 21:56 514

У 2018 році Таміла Стегун (Лошак) уперше стикнулася з діагнозом гліобластома. Це найбільш агресивна форма раку мозку. Дівчині зробили 2 операції та провели лікування в Угорщині і здавалося, що хвороба відступила. Але онкозахворювання повернулося знову. Сестра дівчини Каріна Заяць пише у соцмережах:

Читайте також:  Батько двох маленьких дітей потребує дороговартісної реабілітації: родина у відчаї

"Дуже важко описати, що твориться у душі в кожного з моєї родини. Та насправді ще важче усвідомити той факт, що в моєї сестри Стегун (Лошак) Таміли трапився рецедив. Нещодавно хвороба нагадала про себе та потребує доровартісне лікування, яке ми вже почали і є позитивний результат.

Нам дуже не просто просити від Вас допомоги, але іншого варіанту немає. Ми вдячні всім хто долучитися до збору коштів, вірю в добродушність кожного. Я вірю, що і цей період ми переможемо!" Таміла потребує щонайменше 5-6 хіміотерапій. Вартість однієї – понад 60 тисяч гривень. Для родини, виснаженої роками боротьби з хворобою, це надвелика сума, а всі ресурси вичерпані. Тому сім’я Лошак звертається до всіх небайдужих із проханням врятувати життя Таміли.

БАНКІВСЬКІ РАХУНКИ:
Приватбанк (гривні)

4731219618479731 - одержувач Лошак Т. П. (мама)

Монобанк 

4441114426048813 - одержувач Заяць К. (сестра)

Нагадаємо, що юний закарпатець бореться за життя.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0