10 закарпатських родин отримали подарунки

Життя  14 травня 2021 року, 14:20 575 ФОТО

Сьогодні у головній будівлі області відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Сім’ї та Дня Матері, яке відзначають у другу неділю травня та Міжнародного дня сім’ї. 

10 закарпатських родин відзначили квітами, цінними подарунками, почесними грамотами та подяками від Закарпатської облдержадміністрації. Вітаючи присутніх, заступник голови Закарпатської ОДА Петро Добромільський відзначив, що у нашому краї завжди шанобливо ставилися до родинних цінностей.

"Сім’я завжди була і залишається центром збереження наших духовних і культурних традицій. Саме в сім’ї дитина набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі".

Читайте також:  У Мукачеві в пологовому покинули дитинку

Від імені голови ОДА Анатолія Полоскова та всієї команди Закарпатської ОДА заступник голови Петро Добромільський привітав гостей заходу.

"Щиро вітаємо Вас і бажаємо невичерпного материнського тепла, родинного благополуччя, щастя і добра. Щоб для кожного з нас сім’я була тою міцною фортецею, місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть. А ми, в свою чергу, в цьому допоможемо вам, – зазначив Добромільський. – Нехай це свято стане для кожного з нас підтвердженням важливості тих цінностей, які несе родинне виховання".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0