Відомий лікар зробив невтішний прогноз щодо захворювання на коронавірус в Україні

Життя  24 травня 2021 року, 20:47 2011

В Україні ситуація з коронавірусом хоча і покращилася, очікувати на довгострокове зниження кількості захворювань на COVID-19 не варто, попри настання літнього сезону і шкільних канікул. Причина у низькому рівні вакцинації від коронавірусу. Про це заявив лікар-анестезіолог, відповідальний за клінічні дослідження препаратів від COVID-19 і постковідних поразок в одній з ізраїльських компаній Борис Бриль в коментарі виданню OBOZREVATEL.

Читайте також:  Кілька нових хворих та двоє померлих: яка ситуація із коронавірусом у Закарпатті за минулу добу

Фахівець зауважив, що це стосується не лише України, а й інших держав, де аналогічна ситуація з кампанією імунізації. Відомий лікар з Ізраїлю Борис Бриль наголосив, що сезонний фактор теж впливає на епідеміологічну ситуацію, але ключову роль у зниженні кількості захворювань на COVID-19 має тільки вакцинація.

 "Що стосується сезонного фактора, то він, звичайно, теж має значення, але основа – все-таки вакцинування. Тимчасовий спад може бути пов’язаний з канікулами. У школах не буде передавання вірусу. Але з урахуванням того, що темпи вакцинації в Україні вкрай низькі, можна очікувати на подальше зростання захворюваності", – пояснив лікар. 

Нагадаємо, в Угорщині скасують ряд карантинних обмежень.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2