На Закарпатті запустять телеканали загальнонаціональної цифрової телемережі

Життя  26 травня 2021 року, 08:19 3515

У Держспецзв’язку повідомили, що загальнонаціональна цифрова багатоканальна телемережа MULTIPLEX MX-7 запрацює у 158 населених пунктах України вже до кінця цього року. МХ-7 транслюватиме щонайменше 12 каналів, а контент буде безкоштовним.

«Сьогодні, коли ворог на Сході нашої країни, питання інформаційної безпеки є вкрай важливим. Саме зараз боротьба з дезінформацією та пропагандою стала потужним інструментом, який не дозволяє маніпулювати населенням», – зазначив Ігор Шинкарюк, заступник голови Закарпатської ОДА.

Читайте також:  Що коїться в Мукачівському психоневрологічному інтернаті: на одному з телеканалів вийшла шокуюча програма

Заступник голови облдержадміністрації переконаний, що поява такої платформи забезпечить якісним телевізійним сигналом мешканців окремих куточків регіону, де покриття незадовільне або й зовсім відсутнє.

За кількістю населених пунктів, де планують запустити телевізійні канали, Закарпаття опинилося у трійці регіонів України: у переліку – 11 населених пунктів області: Перечин, Рахів, Свалява, Нижні Ворота, Біловарці, Мукачево (Верхній Коропець), Хуст (Рокосово), Руський Мочар, Міжгір’я (Сойми), Ужгород (Ярок) та Дубове.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 18
Банан 26.05.2021, 08:58
Скажем дружно нахой нужно