Вчені назвали овоч довголіття, який сповільнює старіння і зміцнює імунітет

Життя  13 червня 2021 року, 10:42 4393

Результати дослідження показують, що покращити стан здоров’я та зміцнити імунітет допоможе фіолетова капуста, яку ще називають червонокачанною.

Науковці наводять дані, що у даному овочі міститься багато корисних речовин. Фіолетова капуста багата на вітаміни С, А, К, В6. Вона містить у собі калій, кальцій, залізо, магній, цинк, фосфор та інші мікроелементи.

Читайте також:  Відпочинок у Солотвині: які ціни у 2021 році

Червонокачанна капуста має велику кількість рослинних сполук, таких як каротиноїди і флавоноїди. Вони захищають клітини від пошкоджень, викликаних окислювальним стресом. Натомість антоціани – пігменти, які надають фіолетовій капусті її яскравий колір, зміцнюють імунітет.

Також дослідження показують, що рівень антиоксидантів у фіолетовій капусті у 4,5 рази вищий, ніж в зелених видах, що допомагає уповільнити старіння на клітинному рівні.

У фіолетовій капусті міститься сульфорафан, який позитивно впливає на роботу серця.

Вчені стверджують, що червонокачанна капуста допомагає у боротьбі із запаленням, яке вважають причиною багатьох хвороб. А ще вона сприяє роботі кишківника.

Часто задають питання, яка капуста корисніша: білокачанна чи фіолетова? Достеменно відомо, що червонокачанна містить більше вітаміну С за свою родичку. Також у ній більше у 5 разів каротину і у рази більше калію.

Раніше видання розповідало, що у ТСН розповіли про один із давніх рецептів, який готують на Закарпатті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0