З Ужгорода стартував Всеукраїнський велопробіг ветеранів війни

Життя  21 червня 2021 року, 13:36 748

З Ужгорода до Києва через Стрий, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю та Житомир, – такий маршрут цьогорічного Всеукраїнського велопробігу ветеранів війни. За словами організатора Івана Балашова, захід проводять втретє. З обласного центру Закарпаття стартували двоє учасників. Це ветерани війни в Афганістані та на сході України.

О 8 годині з площі Народної стартували учасники Всеукраїнського велопробігу ветеранів війни. Вони зробили круг довкола й вирушили до меморіалу загиблим воїнам на сході України.

Читайте також:  Для пільговиків можуть скасувати безкоштовний проїзд у громадському транспорті

Цього року з Ужгорода стартували двоє учасників велопробігу – Іван Балашов та Сергій Поліщук. Сергій долучається вдруге. Для цього спеціально приїхав з Рівного. Чоловік учасник бойових дій Антитерористичної операції 2014-2015 років.

Сергій Поліщук розповів: "У першу чергу цей велопробіг означає пам’ять про загиблих побратимів у російсько-українській війні. По-друге, це особистий приклад для молоді щодо необхідності підтримання форми й захоплення велосипедним спортом. Ми постійно займаємося велоспортом вдома, тренуємося, беремо участь в спортивних велозаходах, у змаганнях, тому особливої підготовки не було".

Учасник та організатор велопробігу Іван Балашов каже: захід проводять втретє. Минулого року їздили з Ужгорода до Маріуполя.

"Ми не просто будемо їхати, ми під час маршруту будемо зустрічатися з ветеранами, з сім’ями загиблих воїнів, з духовенством, з молоддю, із представниками засобів масової інформації, з громадськістю, тобто, крім того, що ми вшануємо наших захисників, ми пропагуємо ветеранський спорт. Скільки людей буде приєднуватися я не знаю. Нас двоє, тому що це не велозмагання, багатьом людям не дозволяється їздити на центральних трасах. У областях і містах до нас будуть приєднуватися багато ветеранів, молоді й спортсменів", – розповів Іван Балашов.

До Мукачева учасників велопробігу супроводжували ужгородці на велосипедах та мотоциклах. Серед них і Тетяна Іщенко. Вона розповіла: "Минулого року я також стартувала з Іваном Анатолійовичем, але це було в межах міста, цього разу я планую проїхати Мукачево й доїхати до Чинадієва. Воно показує, що до спорту може долучитися кожен незалежно від віку. Це єднає, тому що воно, як я вже зазначала, воно показує, що можна проїхати незалежно від категорії і від віку".

За словами Івана Балашова, до Києва учасники приїдуть 27 червня. Там будуть два дні. Назад до Ужгорода повертатимуться автомобілем.

Джерело: Суспільне
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0