Що утнув у церкві куратор закарпатських "слуг"

Політика  10 вересня 2021 року, 21:48 6145

Заступник глави депутатської фракції "Слуга народу" Микола Тищенко заявив, що після нападу на позафракційного депутата Гео Лероса пішов помолитися за його здоров’я.

"Помолився за здоров’я Гео Лероса. Нехай допоможе йому Господь зійти з хибного шляху і віднайти шлях істинний", – зазначив голова Закарпатської організації партії "Слуга Народу" Микола Тищенко.

Тищенко також опублікував своє фото зі свічкою біля ікон. Лерос такі дії нардепа назвав богохульством і додав, що Тищенко мав би молитися за тих, "кого убив і покалічив".

Що утнув у церкві нардеп Микола Тищенко

Читайте також:  Бійка у Верховній Раді: куратор закарпатських "слуг" напав на колегу – відео

"Коля Оболонський в базах карного розшуку проходить по двох убивствах, торгівлі героїном, рекеті і крадіжках. Була б у нього хоч крапля совісті, він би ставив свічки за тих, кого вбив і покалічив. Церковною мовою його пост – це богохульство. Він експлуатує церкву для політичних маніпуляцій, але це нікого вже не дивує", – зазначив Гео Лерос.

За словами Лероса, нардеп Тищенко "пробив дно ще в дев’яності", а зараз у нього "просто друга молодість, коли він відчуває вседозволеність". Він також "подякував" президенту Володимиру Зеленському за те, що "привів до влади людей з "новою ментальністю".

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0