Сійярто викликав посла України через "образу" Угорщини

Політика  6 квітня 2022 року, 11:15 4181

Міністерство закордонних справ Угорщини викликало посла України, заявляючи про образливі українські заяви стосовно позиції Будапешта щодо війни.

Про це заявив у середу міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто.

Сійярто зазначив, що результати виборів у неділю показали підтримку позиції уряду, який виступає проти енергетичних санкцій та не допускає транзит зброї через територію Угорщини.

Читайте також:  "Ми з повагою сприймаємо волевиявлення угорського народу", – в МЗС відкинули звинувачення Орбана

"Ми розуміємо, що українці мали б інший інтерес, навіть не сперечаємося з ними: інтереси українського народу та інтереси угорського народу на першому місці. Проте не можна не сказати про одне: ніхто не може дозволити собі оцінювати демократичне рішення угорського народу! Заяви про встановлення тоталітарних режимів, співучасть у війні та жаль з приводу волевиявлення угорського народу неприйнятні!", – заявив Сійярто на своїй Facebook-сторінці.

"Українським лідерам настав час припинити свої образи на адресу Угорщини та визнати волю угорського народу", – додав він.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан у своїй промові після виборів назвав українського президента серед тих, хто нібито заважав повторному обранню його партії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0