Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 700+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 300+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 18 800+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Микола Тищенко більше не очолює закарпатський осередок «Слуги Народу»

Микола Тищенко більше не очолює закарпатський осередок «Слуги Народу»

Голова Політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк своїм розпорядженням достроково припинила повноваження голови Закарпатської обласної організації партії Миколи Тищенка з 19 липня.

ВІДЕО ДНЯ

Розпорядження ухвалено згідно зі статутом партії (ст. 9.1.8, 9.1.17) та погоджено із Головою Політради Давидом Арахамією.

Одночасно очільниця партії призначила Віктора Микиту тимчасово виконуючим обов’язки голови обласної організації. Згідно із розпорядженням, він зобов’язаний у термін до 19 жовтня забезпечити проведення зборів (конференції) Закарпатської обласної організації «Слуги Народу» для розв’язання питання про обрання голови організації.

Реклама
Читайте також:
Чим займається Микола Тищенко на Закарпатті: журналісти провели розслідування

Віктор Микита у цей період офіційно уповноважений представляти інтереси Закарпатської обласної організації у структурах юстиції для здійснення державної реєстрації змін до відомостей про організацію.

Реклама

«Сьогодні в умовах повномасштабної війни з росією, партія має асоціюватися зі щоденною кропіткою роботою по допомозі фронту і укріпленню тилу, яку проводять тисячі членів нашої політичної команди, а не із публічними скандалами, сумнівними піар-акціями та сварками», – відзначила Олена Шуляк.

За її словами, саме від регіональних організацій сьогодні залежить ефективність виконання завдань, які перед партією ставить Президент і українське суспільство.

«Відтак, маємо зміцнювати обласні організації, забезпечувати довіру до них з боку партійців, лідерів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, виборців і всіх мешканців відповідних регіонів. Війна робить вимоги жорсткішими, а оцінки – відвертішими. Репутаційна бездоганність, ефективність рішень та міцний зв’язок із людьми – такими принципами партія, що створена Президентом і делегувала монобільшість до парламенту, буде керуватися на практиці. У тому числі – при ухваленні кадрових рішень», – зазначила голова партії.

Реклама
Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно