Політика   • 27 серпня 2015 року, 12:35622

Засідання Ужгородської міськради перенесли на невизначений термін

Засідання Ужгородської міськради перенесли на невизначений термін

На сьогоднішньому засіданні Ужгородської міської ради присутні були лише 32 депутати. Саме це і стало формальною причиною того, що після розгляду низки соціальних питань та подальшої короткої перерви голова міськради Віктор Погорєлов заявив: ті депутати, які без поважних причин прогулюють засідання сесії – безвідповідальні, і з ними буде проводитися робота. Після чого засідання перенесли на невизначений термін.

З того, що депутати таки встигли ухвалити сьогодні – рішення про призначення одноразової грошової премії у сумі 1200 гривень тим випускникам, які цьогоріч набрали під час ЗНО найвищі 200 балів; виділення Підзамковому парку додаткових коштів на відновлення сцени та санітарне оброблення; збільшення фінансування реабілітаційного центру "Дорога життя"; зменшення до 5% дольової участі мешканців будинків в історичному центрі, фасади яких планують від реставрувати в рамках Програми відновлення центру.

Також були перерозподілені кошти на ремонти внутрішньоквартальних територій та дахів, виділили 200 тисяч гривень на ремонт будівлі для нової патрульної поліції, яка вже скоро працюватиме в Ужгороді. А наостанок і задовольнили прохання мешканців гуртожитку по вулиці Квітів, 1, котрі прийшли на засідання сесії з плакатами і вимогою дозволити їм приватизувати кімнати, в яких вони проживають.    

Джерело: Про Захід
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів