"Ющенко видав сирійському бізнесмену багатомільйонні кредити, які не були повернуті", – Москаль

Політика  8 червня 2016 року, 10:13 1355

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль продовжує на своєму офіційному сайті свідчити про махінації Президента України (2005-2010) Віктора Ющенка. Після інформації про "Дитячу лікарню майбутнього" очільник області оприлюднив дані про отримання сирійським бізнесменом багатомільйонних кредитів.

– На початку 90-х років Віктор Ющенко, будучи одним із керівників Комерційного агропромислового банку «Україна», видав Юссефу Харесу (громадянин України з 1997 року, сирієць за походженням) кредит на суму 1,5 мільйона доларів США, який так і не був повернутий, – заявляє Геннадій Москаль. – Банк звернувся до суду з позовом про примусове стягнення грошей, однак юрист банку, який ішов на розгляд справи, був викрадений разом із оригіналами документів щодо Юссефа Хареса. За цим фактом у 2002 році МВС України порушило кримінальну справу, яку так і не довели до логічного завершення.

У 1997 році  Нацбанк України, головою якого на той час був Віктор Ющенко, видав фірмі “Харес-інкорпорейшен”, яка належить Юссефу Харесу, 4,5 мільйонів доларів кредиту. Останній переказав кошти у Францію на рахунок іншої, створеної ним же фірми. За цим фактом Прокуратура м. Києва провела перевірку й порушила кримінальну справу, однак, як і в попередньому випадку, слідство з незрозумілих причин не проводилося, хоча державі завдано значних збитків.

Після перемоги Віктора Ющенка на президентських виборах  Юссеф Харес став радником Президента з питань іноземних інвестицій.

Геннадій Москаль направив звернення Генеральному прокурору України Юрію Луценку з проханням ретельно перевірити матеріали вказаних кримінальних справ, дати їм юридичну оцінку, а також поновити розслідування за фактом викрадення юриста банку «Україна».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0