В Україні намагаються заборонити показ серіалу "Слуга народу 3" із Володимиром Зеленським у головній ролі

Політика  15 лютого 2019 року, 13:42 Єгор Скоріна 2688 ВІДЕО

Петро Порошенко намагається заборонити серіал "Слуга народу", в якому Володимир Зеленський грає роль президента. У цьому переконує журналіст Олександр Дубинський. Нещодавно він оприлюднив листування, де нібито людина з Адміністрації гаранта обговорює з депутатом від "БПП" Олександром Черненком план зриву виходу серіалу.

На думку Комітету виборців України показ відеофільму "Слуга народу 3" під час виборчого процесу має розглядатися як передвиборча агітація на користь Зеленського і має бути оплачений із виборчого фонду кандидата.

Натомість і у ЦВК, і в Нацраді запевнили, що наразі з такими ініціативами до них не звертались. Заступник голови ЦВК Євген Радченко наголосив, що зняти фільм з ефіру ніхто не може. І навіть, якщо він буде визнаний агітацією, то просто буде необхідно, щоб він був належним чином промаркованим.

Читайте також:  Зеленський з «Кварталом 95» в Ужгороді: Агітувати не збираємось, однак закликаємо всіх прийти на вибори

Сам фігурант таємних переговорів Черненко визнав, що розмови про "Слугу народу" мали місце, але заявив, що вони вирвані з контексту. "На цих аудіозаписах є монтаж і компіляція кількох розмов, які відбувалися в різний час із різними людьми. В мене позиція: трансляція цього серіалу буде агітацією. Щоб підкріпити цю позицію аргументами, консультуюся з юристами, з фахівцями у сфері медіа", – повідомив Черненко.

Натомість команда Зеленського зовсім іншої думки. Політтехнолог кандидата у президенти зазначив, що у фільмі немає персонажа з прізвищем Зеленський, але є персонаж Голобородько, який не закликає та не агітує голосувати за Зеленського.

Крім того, у стрічці ніяк не наголошується голосувати проти когось із чинних кандидатів у президенти. Відтак вони не збираються знімати його з ефіру, маркувати або ж оплачувати зйомки з виборчого фонду.

Як раніше писало інтернет-видання "PMG.ua", приїзд Володимира Зеленського на Закарпаття викликав чимало підозр.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0