Закарпаття відвідав ще один кандидат на посаду Президента України

Політика  21 лютого 2019 року, 11:38 1642 ФОТОФАКТ

У середу, 20 лютого, Закарпатську область відвідав лідер партії Громадсько-політичного руху «Справедливість», кандидат на посаду Президента України Валентин Наливайченко. У рамках візиту політик поспілкувався з громадськими активістами, представниками малого та середнього бізнесу, медиками та журналістами.

У розмові з журналістами Валентин Наливайченко розповів, що переконаний, що змінити країну можна, лише знищивши корупцію і відновивши мир. «Моїми принциповими положеннями програми майбутнього Президента є ключові пріоритети національної безпеки, зовнішньої політики, економіки та соціального захисту», – зазначив кандидат.

У лідера Руху «Справедливість» є два плани стратегічних дій. Перший стосується відновлення економіки, яка передбачає лібералізацію малого бізнесу, максимальну доступність і здешевлення кредитів, заборону силовим органам втручатись у роботу підприємців, а також серйозна підтримка українських підприємств, наприклад, за рахунок оборонних замовлень.

Валентин Наливайченко вважає, що Україні потрібен новий соціальний кодекс захисту громадян, який «зобов’яже раз і назавжди будь-який уряд своєчасно і в повному обсязі виконувати соціальні зобов’язання, виплачувати пенсії, стипендії, зарплати й інші соціальні виплати».

Читайте також:  Вибори Президента України: в кого найбільші шанси на перемогу?

Знищувати корупцію в країні треба починати з прийняття законів про імпічмент Президента, заборону займатися бізнесом, знаходячись при владі, скасування недоторканості та привілеїв представників влади. «У країні має запрацювати принцип невідворотності покарання для людей, які працюють у владі», – вважає політик. Для цього в Україна повинна мати Антикорупційний суд, конкурси на суддівські посади мають бути прозорими і доступними для всіх громадян, у яких є відповідний фах.

Політик розповів і про прикрий факт, який трапився з ним в Ужгороді. Інцидент стався сьогодні в Ужгородській районній клінічній лікарні, де заздалегідь була запланована зустріч кандидата з працівниками. Але у день приїзду головний лікар комунального медзакладу повідомив, що зустріч скасована через тиск на нього з боку представників місцевої облдержадміністрації за вказівкою з Банкової.

«Прикро, що саме тут, в Ужгороді, президентська влада через своїх намісників російськими матюками залякувала керівництво лікарні, щоб не дозволити нашу зустріч. Я всім їм говорю – вам залишилося 40 днів! Припиняйте матюкатись і перестаньте мучити людей. Ми все одно відновимо рух нашої країни в Європу і будемо тут будувати європейську лікарню і будемо підтримуватимемо чудових українських лікарів», – прокоментував інцидент Валентин Наливайченко.

Однак зустріч із виборцями все ж відбулася. Медики вийшли до кандидата у президенти просто на ґанок лікарні, незважаючи на офіційну заборону свого керівництва. Валентин Наливайченко пообіцяв, що у разі обрання президентом  планує збільшити фінансування медицини – через збільшення субвенцій.

«Щоб залишилася соціальна ланка медицини, щоб наші медики залишилися в Україні з гідними зарплатами і зовсім іншою підтримкою влади. Моя покійна мама  все життя пропрацювала медсестрою, тому я люблю і поважаю медиків з дитинства. І мене тоді пускали в поліклініку», – зауважив Валентин Наливайченко.

Нагадаємо, оприлюднено склад виборчих комісій на Закарпатті.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0