Едгар Токар відповів на звинувачення Віктора Балоги

Політика  26 липня 2019 року, 16:56 3577

Сьогодні Віктор Балога оприлюднив резонансну заяву, яка стосується його головного конкурента на виборах Едгара Токара. Політик звинуватив опонента у тому, що він не має жодного бажання в демократичний спосіб перевірити результати виборів, а просто вирішив зірвати цей процес. Кандидат від "Слуги народу" Едгар Токар не забарився із відповіддю. Подаємо оригінальний авторський текст.

"Шановний Вікторе Івановичу! Не хвилюйтеся так сильно: ніхто нічого не зриває. Все що ми хочемо – це перевірити списки виборців, оскільки отримали інформацію від сільських голів, які стверджують, що такої кількості мешканців, що брала участь у виборах на окремих дільницях, де ви перемогли, фізично немає. Тому прошу Вас не сіяти паніку серед людей, адже ми маємо усі законні підстави, аби отримати та перевірити списки голосуючих.

Читайте також:  Едгар Токар зробив гучну заяву

Закарпаття досі памятає явку в 96,77% під час референдуму 16 квітня 2000, яку організували за вашою вказівкою окремі особи. Я хочу, щоб ці часи назавжди лишились в минулому. Я вірю, що правда переможе, і з приходом молодих і чесних людей зміняться не лише підходи до ведення виборчої кампанії, а й до розбудови держави.

Референдум 16 квітня 2000 року. Явка

Тому прошу усіх набратися терпіння, бо команда юристів, що відстоюють інтереси 20000 виборців та мене, як кандидата в народні депутати, мають багато доказів, що свідчать про порушення, як у день виборів, так і під час ведення агітації".

Нагадаємо, за даними ЦВК, Віктор Балога переміг Едгара Токара із незначним відривом.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0