В Україні хочуть замінити державні адміністрації префектурами

Політика  29 липня 2019 року, 09:59 1645

У партії "Слуга народу", яка стала лідером парламентських виборів в Україні, планують провести реформу адміністративного устрою. Її завдання – зменшення ролі державних адміністрацій.

Так, державні адміністрації планують замінити префектурами. Про це розповів голова виборчого штабу партії Олександр Корнієнко. При цьому він зазначив, що ідея не є новою – їй 5 років.

"Реформа передбачає збільшення повноважень влади місцевого рівня і, відповідно, зменшення ролі таких елементів, як державні адміністрації, і заміну їх на префектури, які будуть слідкувати за законністю рішень місцевих рад", – пояснив він.

Читайте також:  Новий адміністративний устрій: Закарпаття можуть скоротити до 4 районів

Голова виборчого штабу партії пояснив, що при такій моделі потужний районний рівень "не сильно потрібен". За його словами, йдеться про укрупнення районів, якими опікуватиметься префект.

Водночас голова виборчого штабу партії зазначив, що розроблений урядом законопроект про інститут префектів будуть у дечому "доопрацьовувати". Деякі аспекти також "будуть робити з нуля". "У нас є група, яка займається децентралізацією і місцевим самоврядуванням", – додав Корнієнко. Він також зазначив, що планують залишити 100 районів.

Нагадаємо, усі депутати від "Слуги народу" на тиждень поїдуть у Трускавець.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0