У мережі оприлюднили скандальні відео, які можуть поставити під загрозу перемогу Віктора Балоги

Політика  6 серпня 2019 року, 10:20 23001 ВІДЕО

Ще 21 липня українці голосували за нових народних депутатів. І хоч з того дня пройшло вже кілька тижнів, пристрасті навколо виборів не вщухають досі. Зокрема, на окузі №69 з центром у Мукачеві.

Нагадаємо, тут запекла боротьба точилася між Едгаром Токарем від "Слуги народу" та Віктором Балогою від "Єдиного центру". Останній здобув перемогу, випередивши свого конкурента на кілька сотень голосів. Це викликало обурення і підозри у частини виборців.

Читайте також:  Суд виніс рішення у справі Балога – Токар

А сам Едгар Токар звинуватив Віктора Балогу у нечесній перемозі. Зокрема, йшлося про підкуп виборців у ромському поселенні та в Мукачівській ЦРЛ.

Автивіст Олександр Пересоляк оприлюднив кілька відео, які можуть поставити під загрозу перемогу лідера "Єдиного центру". У цих відео роми зізнаються, що їм казали, за кого потрібно голосувати – за Балогу. Але грошей за це не дали.

"Бирів прийшов і казав, за кого треба голосувати. Ми читати не знаємо, лиш казали, де треба поставити галочку. Но не платили. І 10 копійок не дали", – розповідають місцеві роми. Більше – у відео.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0