Троє народних депутатів від Закарпаття зустрілися з Олексієм Гончаруком

Політика  16 січня 2020 року, 09:53 1169 ФОТО

Представники депутатської групи «Довіра», до якої входять народні депутати від Закарпаття Василь Петьовка, Валерій Лунченко та Роберт Горват зустрілися з Прем’єром Гончаруком.

Про зустріч на своїй сторінці у мережі фейсбук розповів народний депутат Василь Петьовка: "Вчора у стінах Кабміну відбулася робоча зустріч представників депутатської групи "Довіра" з Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком.

Loading...

Читайте також:  "Ми повинні сприяти розвитку громад", – нардеп Василь Петьовка

Разом з колегами – нардепами із Закарпаття – підняли ряд важливих питань, які стосуються фінансування програми розвитку регіону українських Карпат на наступні два роки, реконструкції та будівництва нових міжнародних пунктів пропуску на кордоні з ЄС, ремонту доріг, фінансування протипаводкових програм тощо.

Для мене як для депутата-мажоритарника з 72 округу останнє питання є вкрай важливим, оскільки після проходження сумнозвісних паводків потреба у коштах на відновлення гідротехнічних споруд у Рахівському та Тячівському районах складає 92,7 мільйонів гривень.  

Петьовка, Лунченко і Горват зустрілися з Прем’єр-міністром

Для забезпечення виконання програми комплексного протипаводкового захисту в басейні р.Тиса на території наших районів маємо потребу у виділенні ще 70,2 мільйонів гривень.

Нагадаю, що раніше мною було ініційовано зустріч в Закарпатскій ОДА щодо вирішення питання розчищення русел закарпатських річок. Дякую колегам з депутатської групи "Довіра", зокрема, представникам нашої області – Валерію Лунченку та Роберту Горвату за активну роботу у вирішенні піднятих питань!", – зазначив Василь Петьовка.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0